www.Emar-Solo.pl
Kasa fiskalna Emar Solo

Kasa fiskalna Emar Solo Bis

Kasa rejestrująca, która została wyposażona w funkcję elektronicznej kopii paragonów. Moduł zastosowany w modelu Solo Bis może gromadzić dane nie tylko na standardowej karcie pamięci SD, ale także na dodatkowym nośniku microSD. Dzięki temu urządzenie zapewni bezpieczeństwo przechowywania kopii paragonów fiskalnych. Kasa posiada wydajny i wytrzymały mechanizm termiczny, który wystawia dowody zakupu z prędkością 65 mm/s, a także 2 przejrzyste ekrany LCD - klienta i operatora. Poza tym, Emar Solo Bis doskonale zintegruje się z systemem sprzedażowym funkcjonującym w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki zastosowaniu złącza komunikacyjnego USB oraz 2 portów RS-232, kasa umożliwi współpracę m.in. z komputerem, terminalem komputerowym, czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, czy też szufladą kasjerską. Wybierz nowoczesną technologię, która zapewni najwyższy komfort pracy oraz uznanie w oczach nabywców.

Zapisuje kopie paragonów fiskalnych na dwóch nośnikach danych

Solo Bis umożliwi Ci korzystanie z modułu elektronicznej kopii paragonów, który zapisuje dane na karcie pamięci SD. Dzięki temu nie będziesz musiał przechowywać wielu papierowych wydruków, zaoszczędzisz na kosztach związanych z zakupem papieru. Dodatkowo, oprócz standardowej karty SD, urządzenie może także zostać wyposażone w nośnik microSD, który również zarchiwizuje kopię paragonów fiskalnych. Nie zwlekaj, już dziś zainwestuj w wygodne i bezpieczne rozwiązanie technologiczne.

Szybki wydruk i prosta wymiana rolki

W modelu tym zastosowano wydajny i nowoczesny mechanizm termiczny marki Citizen, który wystawia potwierdzenia zapłaty z prędkością 65 mm/s. Urządzenie wykorzystuje do tego papier o długości 30 m oraz szerokości 57 mm. Poza tym, Emar Solo Bis umożliwia łatwą wymianę materiałów eksploatacyjnych, a za sprawą nożyka wykonanego w technologii laserowej, również błyskawiczne i estetyczne odcięcie potwierdzenia zapłaty.

2 wyświetlacze graficzne i programowalna klawiatura

Prowadzenie ewidencji przy użyciu Solo Bis to czysta przyjemność. Urządzenie wyposażono w 2 ekrany graficzne - nabywcy i użytkownika - które zapewniają dostęp do czytelnych informacji o przebiegu sprzedaży. Co więcej, zastosowana w tym modelu klawiatura oferuje zdefiniowanie przycisków od F1 do F10. Klawisze funkcyjne wykorzystasz nie tylko jako skróty do najważniejszych opcji w menu, ale także do szybkiej sprzedaży.

Idealnie współpracuje z komputerem, wagą, skanerem kodów

Kasa rejestrująca Emar pozwala na sprawną współpracę z innymi urządzeniami, m.in. komputerem, terminalem komputerowym, wagą elektroniczną, czy też czytnikiem kodów kreskowych. Model ten posiada bowiem złącze komunikacyjne USB oraz 2 porty RS-232. Dzięki temu zdecydujesz, przy zastosowaniu którego interfejsu dojdzie do transmisji danych. Kasa posiada także szeroki zakres napięć wyjściowych - od 5V do 20V - co umożliwia współpracę z różnego rodzaju szufladami na pieniądze. Postaw na urządzenie rejestrujące sprzedaż, które będzie kluczowym elementem Twojego systemu.

Wydrukuje NIP klienta na paragonie

Bardzo dużym atutem Solo Bis jest funkcja wydruku dowodu zapłaty z NIP-em klienta. Pozwoli Ci to dostosować obsługę nabywców do funkcjonujących przepisów. Co więcej, paragon fiskalny z NIP-em klienta, jeśli suma należności nie przekroczy 450 zł, może zostać użyty jako uproszczona faktura. Postaw na funkcjonalne urządzenie rejestrujące.

Jednoznaczne nazwy wszystkich towarów lub usług

Poszukujesz praktycznej kasy rejestrującej, która zapewni Ci precyzyjną identyfikację Twojego asortymentu? Model Solo Bis do idealny wybór! Urządzenie umożliwia definiowanie nazw towarów lub usług, które mogą mieć długość nawet 42 znaków. Dzięki tej kasie fiskalnej skutecznie zadbasz o to, aby dopasować ewidencję sprzedaży do wymogu jednoznacznej identyfikacji wszystkich elementów Twojej oferty.

Zaprogramujesz 10 operatorów

Kasa rejestrująca Emar Solo Bis zapewni Ci dostęp do przydatnych funkcji. Urządzenie umożliwia zaprogramowanie 10 kasjerów, wraz z zabezpieczeniem hasłem. Dodatkowo, Emar Solo Bis pozwoli Ci zdefiniować funkcję przypominania o wykonaniu raportu miesięcznego oraz o przeglądach technicznych urządzenia. Dzięki temu łatwiej Ci będzie przestrzegać wszystkich obowiązków, a stanowisko sprzedaży w Twojej firmie zostanie odpowiednio zabezpieczone.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Emar Solo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Emar Solo Bis

Kasa fiskalna
Emar Solo Bis

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij